• MIJA 10 MIESIĘCY I PRZYCHODZI TEN DZIEŃ ROK SZKOLNY 2023/2024 - ZAKOŃCZONY!!!

     • Mija 10 miesięcy i przychodzi ten dzień, w którym słyszymy wiele pochwał, podziękowań, podsumowań i wzruszeń, ale też wiele radości i uśmiechu.  Kolejny raz żegnamy miniony rok szkolny, a jednocześnie  cieszymy się, że zaczynają się wakacje.  

                  Tym razem nie było inaczej, uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz nasi Szanowni goście Pan  Dariusz Rohde – Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Pani Maria Duraj Kierownik Biura Rejonowego Agencji Restruktyryzacji i Modernizacji Rolnictwa w Baniach podsumowali razem z nami rok szkolny 2023/2024.
                  Uroczysty apel rozpoczął się od uroczystego wprowadzenia  sztandaru szkoły, odśpiewania hymnu państwowego, co nadało uroczystości szczególnie podniosły charakter.

                  Po zakończeniu ceremoniału głos zabrała Pani Dyrektor Bogumiła Żurawiecka, która powitała serdecznie  wszystkich obecnych. Podziękowała za zaangażowanie i ciężką pracę uczniów , jak i nauczycieli.

                  Głos zabrał również nasz gość Pan  Dariusz Rohde – Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, który odczytał list Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego.

                  Następnie nastąpiło uroczyste wręczenie  nagród, wyróżnień i stypendiów oraz Listów Gratulacyjnych dla rodziców.

                  Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji , życzymy udanych, bezpiecznych wakacji, jednocześnie wielu sukcesów
      w nowym roku szkolny.

                  Wykorzystajcie ten wolny czas na regenerację sił i nabrania energii do nowych wyzwań od września.

                                        

                                                                                                                 Teresa Mirek