• KSZTAŁCENIE OTWARTE NA EUROPĘ - EDYCJA I

• Rozpoczynamy nabór do projektu „Kształcenie otwarte na Europę” o numerze POWERVET-2020-1-PL01-KA102-080102, w ramach projektu "Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Projekt adresowany jest do uczniów i uczennic naszej Szkoły, kształcących się w zawodach: technik architektury krajobrazu oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Aplikować mogą wszyscy uczniowie uczęszczający w roku szkolnym 2020/2021 do klas II i III.

Rekrutacja prowadzona jest w terminie od 16.06.2021r. od godziny 8:00 do 22.06.2021r. do godziny 10:00. Formularze można składać do sekretariatu szkoły lub członków komisji rekrutacyjnej.

Udział w przedsięwzięciu to doskonała szansa rozwoju zawodowego oraz osobistego. Zakwalifikowani uczniowie wezmą udział w dwutygodniowych praktykach w greckich przedsiębiorstwach gdzie będą mogli poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności związane z profilem kształcenia. Projekt to okazja do zdobycia międzynarodowych doświadczeń i zwiększenia własnego potencjału. Oprócz tego realizowany będzie program kulturowy, który pozwoli bliżej poznać tradycję oraz zabytki Grecji.

Zapraszamy do aplikowania.

Dodatkowe informacje oraz wsparcie uzyskacie u Dyrektora Szkoły oraz członków komisji rekrutacyjnej.